Nowa kampania przyjechała do działu ,,Myśl przed"


Dzisiejsza kampania pokazuje jak bardzo zmieniła się technika i otoczenie wokół nas, natomiast świadomość ludzi już niekoniecznie.

Pomimo tak dużego skoku w nauce i technice, ludzie wciąż zapominają o ważnej podstawie jaką jest bezpieczna jazda. Dążymy ciągle do udoskonalania czegoś, a tak naprawdę powinniśmy już nieco zwolnić i zacząć udoskonalać samego siebie. Generalnie kampanię oceniam na 6... w skali do 10. Końcówka mogłaby być jakaś mocniejsza, więcej krwi i płaczu, ale z drugiej strony w takim wydaniu śmiało można puszczać ten film przed każdą bajką czy dobranocką.

Nie jest to polska produkcja, ale akurat nie ma to żadnego znaczenia, bo w każdym takim filmie chodzi o przekaz, najlepiej bez słów uświadomić kierowcę, który właśnie rozpoczął smsowanie z ukochaną pisząc do niej co minutkę na której krzyżówce już stoi i jakich dziwnych ludzi właśnie wyprzedził. 


AM
Strefa Kulturalnej Jazdy

Komentarze

 1. Generalnie okej, ale ciut za słabo jak piszesz ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie się podoba - dość już tej krwi bo ekran po nocy cały czerwony od horrorów mam ;)

   Usuń
 2. Nie wiem czy krew akurat jest niezbędna, żeby przekaz dotarł? Dla mnie samo to uderzenie i otwierająca się poduszka są wystarczająco przemawiające do mojej wyobraźni. Osobiście nigdy nie korzystam z telefonu podczas jazdy, jeśli dzwonię to zawsze z zestawem głośnomówiącym. Do wypadku wystarczy chwila nieuwagi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem Ci Kasiu, że nawigację zawsze lepiej wcześniej w aucie ustawić, a głośnomówiący to nie do końca super rozwiązanie.... przykład? Jedziesz spóźniona do pracy, pędzisz i nagle dzwoni szef, zadaje Ci pytania, które wymagają Twojego skupienia, Ty mu odpowiadasz, potem jeszcze wymyślasz, że kapcia złapałaś i takie tam.... ale cały czas prowadzisz.... albo inaczej jedziesz i niestety nawet o tym nie myślisz bo jest wciągnięta rozmową ... pozdrawiam z Opola;)

   Usuń
  2. Dokładnie, teraz ludzie zamiast tel przy uchu to pykają paluchami na środku krzyżówki na nawigacji - ale przecież im wolno ;/

   Usuń
 3. Każdy kto się tak zachowuje za kierownicą myśli "mnie to nie tyczy, będę uważał"

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty