Co kryje się pod czerwoną płachtą? Nowy Kia Sorento

Takie tam wspominki z dzisiejszego wieczoru, czyli James Bond, tancerki, trochę dymu, więcej ludzi i piękne, duże autko.

Test Suzuki SX4 S-CROSS 1.6 Diesel 120km

Napęd Allgrip na cztery koła, trochę błotka i jeszcze więcej wody.

Parking - rachunek sumienia

W epoce wszechobecnego pośpiechu stąd tam i z powrotem czasem przychodzi czas i miejsce na różne refleksje. Czy to jakim jesteś kierowcą to tylko opinia czy fakt?

Jazda nawet za pół ceny? Najważniejsze rzeczy na temat instalacji LPG w samochodzie

Jeżeli nie stać nas na diesela to najlepszą i najkrótszą drogą do tańszej, dużo tańszej jazdy jest zamontowanie instalacji LPG w aucie benzynowym.

Kultowe Wozy Policyjne - konkurs

Razem z firmą DeAgostini, która wypuszcza w świat małe cudeńka pod nazwą Kultowe Wozy Policyjne przygotowałem dla Was małą, a w zasadzie małe niespodzianki.

Kultura na drodze, czyli moja część Niecodziennego Poradnika Codziennej Jazdy

#PostępyRobię to akcja w którą zaangażowanych jest kilku blogerów motoryzacyjnych w tym nie chwaląc się również ja. Przyszedł więc czas, abym opublikował swój rozdział poradnika dla kierowców. Czytajcie uważnie ten wpis, bo gdzieś tam czai się opłacalny konkurs

Obcy i swoi na ulicach - kolejny sukces, SKJ kolejny raz w radiowej Trójce Polskiego Radia

7:25 rano, piątek, cała Polska stojąc w korku słucha polskiego radia. Ciesze się, że ponownie mogłem zająć trochę czasu antenowego.

62 sekundy - tyle trwa dobry filmik społeczny propagujący bezpieczeństwo na drodze


Niestety kolejny raz wszystko stworzone poza granicami naszego kraju co w mowie potocznej dla niektórych pewnie oznacza, że to nas, Polaków nie dotyczy, bo przecież my jeździmy super, a tamci nie potrafią. Wszak przecież kierownicę mają nawet po złej stronie... 

Krowy na full wypasie!

Nawet nie uwierzycie ilu mamy w Polsce farmerów. Co ciekawe największe skupiska są w dużych miastach.

#postępyRobię – Jak bezpiecznie jeździć autostradą?

Kolejny bloger motoryzacyjny publikuje swój rozdział poradnika Postępy Robię. Tym razem tekst jest poświęcony przemieszczaniu się na najbezpieczniejszych drogach, czyli autostradach. Michał świetnie opisał swój temat. Kolejny rozdział więc i kolejny konkurs. Po więcej szczegółów zapraszam bezpośrednio na blog Automotiveblog.pl
 
 
AM
Strefa Kulturalnej Jazdy