Jesteś i będziesz najsłabszy - zrozum to w końcu!

Jeżeli ktoś Ci ciągle powtarza, że jesteś najsłabszy to niewątpliwie ma rację i mało tego - on też jest najsłabszy i zawsze taki będzie. Choćbyśmy nie wiem jak bardzo starali się to zmienić to nic nie zdziałamy, bowiem zawsze będziemy w grupie tych najsłabszych. Zdarzają się jednak osoby, które twierdzą inaczej, że mogą więcej - zawsze okazuje się, że się mylą. Ich pomyłki są nierzadko nieodwracalne, a kosztem takiego błędu może być nawet życie ludzkie.

Pan, Rafael Zabrze


 Rafael z Zabrza pozdrawia czytelników bloga :)

AM
Strefa Kulturalnej Jazdy

Fotorelacja z Moto Show Kraków 2015

Niestety nie mogłem tym razem być od A do Z, bo nie byłem sam. Na MotoShow byłem tylko dłuższą chwilę, ale i tak mam dla was foty kilku fajnych bestii na 4 kołach.

144 kierowców (w końcu) straciło prawo jazdy

Tylko w wciągu jednej doby, w ostatni poniedziałek uprawnienia do kierowania pojazdem straciło 144 kierowców. Tyle się trąbiło w mediach jak w długi i szalony majowy weekend, ale i tak sporo kierowców miało to w głębokim poważaniu. Nie wspominam już o tych, którym w poniedziałek się udało - może się opamiętają słysząc, że ten przepis nie jest martwy.

Auto Nostalgia 2015 - relacja z targów pojazdów zabytkowych

Warszawa ul. Marsa56C - Centrum Targowo - Kongresowe MT Polska - miejsce gdzie spędziłem kilka godzin ostatniej niedzieli. Chodziłem, zwiedziałem i podziwiałem, a było na czym oko zawiesić.

Kosiarki, odkurzacze, ścigacze, czopery i inne odrzutowce

Ostatnio miałem chwilę na przemyślenia oraz odstresowanie się za pomocą biegów tu, tam i z powrotem. Zebrało mi się na wspomnienia, dokładnie wróciłem myślami do czasów, kiedy jednoślad był moim ulubionym i najczęstszym środkiem lokomocji.

Ciężka noga, czyli gaz do dechy!

Ile Ci pali? A wiesz, dychę, ale jakbym jeździł przepisowo czyt. rozsądnie to bym do ośmiu spokojnie zeszedł. No to czemu nie zejdziesz? A bo wiesz, mam ciężką nogę.

Najbezpieczniejszy weekend w roku?

Czy jedziemy na rekord? Będzie rekord pozytywny czy taki którym lepiej się nie chwalić?