Kierowco, nie denerwuj się, jadę zgodnie z przepisami - przepraszam!

Na  zielonym płynnie ruszam, na czerwonym się zatrzymuje, bo nie wiem co to długie pomarańczowe czy wczesne czerwone. Nie parkuję na chodniku, jeśli nie wolno. Miejsce dla niepełnosprawnych jeśli nie mam odpowiednich uprawnień zostawiam dla niepełnosprawnych. Tuż obok szkoły jadę maksymalnie maksymalne dozwolone skromne pięćdziesiąt albo i mniej. Na autostradzie jadę max 140 pomimo, iż mam super auto, a droga jest długa i szeroka, a w nogach wieloletnie doświadczenie. Jeżdżę tylko prawym pasem, bo lewy jest od wyprzedzania. Jeżdżę zgodnie z przepisami, zgodnie z sumieniem oraz tzw. ,,kodeksem drogowym" tj. Ustawą Prawo O Ruchu Drogowym za co najmocniej chamstwo przepraszam

Dobre, duże i niedrogie, czyli test SsangYong XLV 1.6 diesel 115KM 4x4

SsangYong XLV to crossover typu kombi. Wszyscy zgodnie potwierdzą, że to taki większy , powiedzmy przyrodni brat Tivoli

Hot-hatch, który odwraca głowy na ulicach, czyli test Renault Megane IV GT EDC 205KM

Na  próżno szukać podobieństw między Megane III a IV. Czwórka jest dłuższa o 64mm, szersza o 47mm, a nawet niższa o 25mm od swej poprzedniczki. Czy jeździ równie dobrze jak wygląda?

Do centrum czy do granicy, a może do głównego urzędu pocztowego? Dlaczego ta miejscowość, a nie inna? Odległości na znakach drogowych

Często robiąc dłuższą trasę z punktu A do punktu B nie możecie się doczekać obranego wcześniej celu swojej podróży. Wypatrujecie przeważnie tych większych, zielonych znaków na których jest informacja ile km zostało do mety. Patrzycie na tą zieloną tablicę i zastanawiacie się jak mierzone są te wypisane kilometry. Odległość do centrum miasta? granicy miasta? głównej poczty w mieście? jakieś konkretne skrzyżowanie?

Test Peugeot 208 Allure 1.2 110KM - tylko mieszczuch czy coś więcej?

Moda na duże Suvy i ogólnie duże auta sprawiła, że segment B zazwyczaj jest wybierany jako drugie i kolejne auto w rodzinie. Peugeot 208 to tylko miejskie auto czy jednak śmiało można wyprowadzać poza obszar zabudowany?