30 kwietnia 2017

Płacisz $59.99 i wynosisz tyle części ile zdołasz unieść

W USA, w stanie Kolorado w mieście Denver jest nietypowa aukcja części samochodowych. Wystarczy, że zapłacisz 59,99$ i możesz zabrać dosłownie wszystko. Jest jednak pewne ,,ale".

Zabierasz za te 59,99$ tyle rzeczy, części ile będziesz mógł sam unieść i przenieść na odległość 6m. Jak widać na filmie niektórzy śmigają z lekką karoserią jak maska i błotniki ale są też tacy, którzy próbują przenieść cholernie ciężki silnik.

Ciekawe jaki jest rekord jeśli chodzi o kilogramy w tym U-Pull-&-Pay. Ciekawe czy Pudzianowski czy inni ciężarowcy jak ten poniżej na filmie mają tam zakaz wstępu;)

3 komentarze:

1. Anonimowy30/4/17 21:01

gdyby to było w Polsce to już pewnie mielibyśmy najlepszą kadrę sztangistów i ciężarowców na całym świecie... składających się z ludzi którzy na co dzień pracują w zawodzie ,,mechanik":D

2. To prawda :D szkoda że nie ma czegoś takiego w Polsce :D

3. Niezły kosmos :) Może i szkoda, że nie ma w Polsce... a może i lepiej ;)