Jak znaleźć prawidłową, optymalną, bezpieczną pozycję za kierownicą?


Zimny łokieć, pozycja na biznesmena i likwidacja martwego pola. Materiał na żywca, bez cięć, od a do z. Czipsy i popcorn mile widziane.

AM
Strefa Kulturalnej Jazdy

3w1, czyli test Peugeot 3008 1.6 THP 165 S&S EAT6 165KM

Dlaczego 3w1? Zazwyczaj auto jest ładne, praktyczne tudzież pojemne lub dobrze jeżdżące. Czasami producentom udaje się połączyć dwie cechy, a bardzo rzadko wszystkie trzy. Nowy Peugeot 3008 bez wątpienia zalicza się do tej ostatniej grupy.

Najciekawsze, najlepsze filmy z motoryzacją, autami grającymi główne role, które warto obejrzeć

Przy tworzeniu wpisu brałem pod uwagę nie tylko te najnowsze hity, ale także te stare jak ja, które również są warte zainteresowania.

Stara dobra dusza w nowym opakowaniu, czyli test Mitsubishi ASX FLIII 1.6 117KM Cool Edition

ASX, RVR lub Outlander Sport. W zależności od kraju auto ze zdjęć występuje na całej kuli pod trzema różnymi nazwami. Nie jest to nowy model bowiem ASX swoją premierę miał w 2010 roku czyli dobrych ładnych kilka lat temu.

Sleeper w wersji kombi, czyli test VW Passat B8 Variant 2.0 BiTDI 240KM 4MOTION

Czy powiedzenie Mirka Handlarza ,,w tych piniondzach to tylko Pasata" ma tutaj zastosowanie? Jak Passerati Variant wypadło w teście?

samochody.io - internetowa giełda ogłoszeń motoryzacyjnych

Wielu ludzi pierwsze o czym myśli po osiągnięciu upragnionej życiowej osiemnastki to zdanie egzaminu na prawo jazdy, który to daje wolność w 50 procentach. Kolejne, pozostałe 50 procent to wymarzone lub nie, ale najważniejsze żeby w końcu je mieć - swoje pierwsze auto. Potem przychodzi czas by pierwszego się ,,pozbyć" kupując drugie. Zarówno w pierwszej, drugiej i kolejnej sprawie jak zawsze z pomocą przychodzi Internet.