Kontakt

Reklama - jeżeli chcesz się zareklamować na blogu, w artykule, w formie baneru... po prostu napisz. Jeżeli wybierasz baner (jest na określony czas) to nie ważne, jeżeli nie ma powiązania z motoryzacją. Jeżeli wybierasz artykuł (artykuły dodaję na stałe, bezterminowo) to musi mieć jakieś powiązanie z motoryzacją, by pasował do bloga. Artykułów nigdy nie kasuję, zostają na stałe.
W treści maila opisz swoją firmę, formę współpracy, termin oraz kwotę jaką chcesz przeznaczyć. Do każdej reklamy podchodzę indywidualnie. Akceptuję również wymianę barterową, czyli towar za usługę.aktywnymaz@gmail.comFirmy, które już zaufały Strefie Kulturalnej Jazdy:

Uwagi - jeżeli masz jakiekolwiek uwagi odnośnie bloga, pisz śmiało. Opisz swój problem, jeżeli problem byłby nawet natury stylistycznej tj. literówka czy też błąd ortograficzny.

Propozycje nowych tematów - uważasz, wydaje Ci się, że temat/y, które są teraz w Twojej głowie nadawały by się na bloga, pisz natychmiast. Wystarczy tytuł, a resztą się już zajmę.

Współpraca - chcesz się wymienić banerami, linkami, ponieważ prowadzisz stronę/bloga/portal o tematyce motoryzacyjnej, pisz bez zastanawiania się.


W sprawie wyżej wymienionych tematów oraz wszelkich pozostałych proszę kontaktować się za pomocą poniższego adresu mailowego:

aktywnymaz@gmail.com

[full-width]Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter