Blog w liczbach, czyli podsumowanie roku. Co było, jest i będzie?

Wiem, że do końca roku jest jeszcze kilka dni, ale postanowiłem napisać już teraz krótkie podsumowanie 2014.  Co się działo na blogu przez ostatni rok i co będzie się działo w przyszłym roku. Jakie plany, a jakie marzenia nie do spełnienia ma bloger motoryzacyjny....

Zacznę od tego, że chciałbym podziękować Wam wszystkim za to, że jesteście, czytacie i oglądacie, słuchacie, a nawet komentujecie. Bez Was moi drodzy czytelnicy nigdy nie osiągnąłbym na blogu tego co osiągnąłem - ale masło maślanie to brzmi;). Dziękuję i mam nadzieję, że nie poddacie się w promowaniu kultury i bezpieczeństwa na drodze, bo ja poddać się nie zamierzam!

Fajnie, że w tym roku również zainteresowały się ideą bloga kolejne media takie jak Nadmorski24.pl, Polskie Radio Trójka czy NaszeKielce.com. Mam nadzieję, że przyczyniło się to wszystko do tego, że będzie na naszych drogach przynajmniej o jednego kulturalnego kierowcę więcej.

Przetestowałem 9 aut, z czego 8 to nówki salonówki takie jak Skoda Rapid, Yeti, Citigo, Mitsubishi Space Star, Renault Clio, Seat Leon oraz Infiniti Q50S. Mam nadzieję, że w przyszłym będzie tego więcej.

Największy sukces. Poza rozdanymi 156 naklejkami moją największą radością są jeszcze dwie rzeczy. Pierwsza to taka, że dalej piszę dla miesięcznika Szkoła Jazdy, więc moje wypociny te do prasy ktoś tam chyba jednak czyta i komuś tam się jednak podobają. Taki jednak nr1 wśród osiągnię
ć w 2014 to udział w tworzeniu ,,Niecodziennego poradnika codziennej jazdy" - mam nadzieję, że już niebawem będziecie mogli przeczytać, obejrzeć, a nawet wysłuchać ebooka w którym każdy motomaniak znajdzie coś dla siebie.