Po prawej stronie, czyli jak to jest z kierownicą po drugiej stronie...

Ostatnio dość głośno w mediach w naszym kraju na temat aut z kierownicą po prawej stronie. Jak zawsze chodzi o pieniądze i to nie małe, gdyż auta z kierownicą po prawej stronie są o wiele tańsze niż ich bezpieczne odpowiedniki (bezpieczne czyt. auta z kierownicą po lewej stronie).

Trojaczki z Kolina...

Pomimo odwiecznej rywalizacji pomiędzy koncernami samochodowymi dochodzi czasem mimo wszystko do współpracy pomiędzy walczącymi o klientów firmami. Efektem takiej współpracy są między innymi trzy dość małe, ale bardzo fajne autka...

Nowa, przydatna zakładka...

Postanowiłem na blogu zrobić zakładkę ,,Pobierz", która będzie znajdować się na samym dole. Będą tam rzeczy jak sama nazwa wskazuje do pobrania, które mogą się Wam przydać w przyszłości. 

Dziś na parkingu Opel Vectra B z 1996 roku 1.6 benzynka.

Jakiś czas temu, na szczęście podczas ładnej pogody, miałem dłuższą chwilę na to by pojeździć sobie Opelkiem. Postaram się co nieco na temat tego sedanka napisać.

Podejście do autostopowiczów... ufać czy nie ufać? Autostopowicze vs kierowcy.

Nigdy nie biorę autostopowiczów. Zbyt dużo różnych historii się w życiu nasłuchałem by móc obcej osobie zaufać na drodze. Zasada ograniczonego zaufania jest tu jak najbardziej na miejscu.

Pan Robert, Jelenia Góra


Tak wygląda teraz moje Uno. Pozdrowienia z Jeleniej Góry:)

AM
Strefa Kulturalnej Jazdy

Jesetm terzwźy mgoę jacheć! Dlaczego ludzie jeżdżą po alkoholu?

Każdy ma prawo się napić, ale ważne jest, aby potem się odpowiednio zachowywać. Będąc na ostatnich targach w Kielcach udało mi się zrobić jak widzicie dość ciekawe zdjęcie. Patrząc na nie łatwo można się domyśleć o co będzie chodzić w dzisiejszym wpisie. Tak znowu o wypadkach...

Pan Bartosz, Włodawa

      


Pozdrowienia z Włodawy:)
  Zdjęcia robione są przy granicy z Białorusią nad Bugiem.

AM
Strefa Kulturalnej Jazdy