Samolubie… ja Cię nie lubię!

Uczestnik ruchu drogowego to nie tylko kierowca, motocyklista, rowerzysta, ale także pieszy. Kultury na drodze powinno się zatem wymagać od każdego, niezależnie od tego w jaki sposób się przemieszcza.

Na zachodzie Europy to normalne jak mycie zębów... czyli bydle w paski

Nie nie nie - to nie jest wpis sponsorowany. To nie będzie nawet żadna reklama pasty do zębów, szczoteczki elektrycznej czy zapachowej deski klozetowej do ultranowoczesnej łazienki. Ten wpis to promocja...

Blog w liczbach, czyli podsumowanie roku. Co było, jest i będzie?

Wiem, że do końca roku jest jeszcze kilka dni, ale postanowiłem napisać już teraz krótkie podsumowanie 2014.  Co się działo na blogu przez ostatni rok i co będzie się działo w przyszłym roku. Jakie plany, a jakie marzenia nie do spełnienia ma bloger motoryzacyjny....

Uważaj na paparazzich, bo czają się wszędzie, a swoimi lampami oślepią każdego kierowcę.


W okresie zimowym słońce dość szybko schodzi z horyzontu. Zaraz po zmroku wychodzą, a w zasadzie wyjeżdżają na drogi paparazzi, którzy chcą mieć fotkę każdego auta spotkanego na swej drodze.

Fotel eksperta - pytaj bo warto, czyli aplikacja #PostępyRobię

Często gęsto jest tak, że szukamy odpowiedzi na jakieś pytania związane z motoryzacją i nie mamy pojęcia, gdzie się z tym zwrócić. W ramach akcji Postępy robię została właśnie uruchomiona aplikacja, która pomoże Wam rozwiać wszelkie wątpliwości. W aplikacji objąłem fotel eksperta jakby to nie brzmiało.

Nadciąga parkingowa wojna, czyli grudzień i styczeń jako okres podczas którego dochodzi do wielu starć na polu bitewnym, które zwiemy sklepowy, bezpłatny parking

Grudzień kojarzy się dla większości społeczeństwa z Mikołajem, prezentami, choinką, bożym narodzeniem, sylwestrem - po prostu miłą, przyjazną, rodzinną atmosferą. Wszystko było by fajnie, gdyby nie fakt, że kilka dni przed lub po świątecznej atmosferze (czyt. gorączce) rok rocznie bierzemy udział w wielu bitwach... i to o jedno miejsce parkingowe.

Audycja ,,Jazda samochodem bez przekleństw" czyli kolejna promocja kultury na drodze

Dnia pewnego z rana napisała do mnie Pani Izabela z Radiowej Trójki Polskiego Radia. Więcej na ten temat po kliknięciu czytaj dalej. Fajnie, że w mojej skrzynce mailowej jest ruch ze strony mediów, a moda na kulturalną i bezpieczną jazdę nie zanika.