6 marca 2015

Prezent od firmy Tenstickers, czyli kto chce naklejkę?

Firma www.Tenstickers.pl specjalizująca się w sektorze dekoracyjnym, produkująca naklejki dla dzieci, do salonu i sypialni, kuchni, łazienki, do sklepów i firm, na ścianę, na samochód lub na cokolwiek tylko chcielibyście coś nakleić postanowiła mnie wspomóc w promocji kultury i bezpieczeństwa na drodze. Po kilku mailach, kilku dniach tuba z naklejkami była już na moim biurku. 
 
157 aut w Polsce śmiga już z logiem bloga! Klikając tutaj przejdziesz do galerii! Tym razem naklejkę naklejamy na zewnątrz naszego pojazdu. Po zapakowaniu już naklejek do osób z listy rezerwowej zostało mi 50sztuk, więc spore znaczenie ma tutaj zasada kto pierwszy ten lepszy.
Montaż, jeżeli tak to można nazwać jest banalnie prosty, wszak to tylko wlepka, jednak bardzo solidnie wykonana jak widać na załączonych obrazkach czyt. pełen profesjonalizm. Jest nawet coś ala bibułka ochronna by naklejka się nie zniszczyła oraz by ją można było dobrze nakleić. Jeżeli macie możliwość to zróbcie fotki po naklejeniu na pojazd, podeślijcie, a ja wstawię na bloga, by reszta mogła brać z was przykład.
 

 
Jak otrzymać naklejkę ? 
Wystarczy napisać maila na aktywnymaz@gmail.com
temat maila: ,,Chcę gadżet", 
treść maila: swoje dane teleadresowe
Koszt naklejki i wysyłki = 0zł ;)

Osobom z Kielc w miarę możliwości mogę osobiście wręczyć naklejkę.
 
www.tenstickers.pl
Tenstickers - jeszcze raz wielkie dzięki!
 
AM
Strefa Kulturalnej Jazdy

Publikowanie komentarza

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter