1 kwietnia 2016

Najbardziej Kulturalna Marka Samochodowa to VOLVO

W tej jakże prestiżowej ankiecie Kulturalna Marka Samochodowa pierwsze miejsce zajęło VOLVO (7,6%) -gratulacje! Konkurs nie trwał długo bowiem tylko około dwóch tygodni, ale i tak oddaliście sporo głosów. Na zdjęciu powyżej wykres z procentowym wynikiem danej marki.

Wychodzi na to, że kierowcy VOLVO przejawiają najmniej agresji na drodze, albo po prostu najmniej z Was miało do czynienia z ,,agresywnym" Volvo:) Na drugim miejscu zaparkował Fiat (7,1%), a trzecie zajęła Skoda (6,5%). Oczywiście tych wyników nie bierzcie na serio do siebie - to tylko ankieta w formie rozrywki.

AM
Strefa Kulturalnej Jazdy

5 komentarzy:

 1. Anonimowy1/4/16 12:04

  obstawiałem fiata albo opla a tu taka niespodzianka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe wyniki, nie wpadłoby mi do głowy żeby to w ogóle zbadać :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoda 3 miejsce ? Aż dziw, bo to przecież ulubiona marka flotowa, na drugim miejscu w flotach to chyba ford jest, ale w tym przypadku więcej kultury. Nie dziwi mnie natomiast 1 miejsce, nie spotkałem agresywnego użytkownika volvo, oprócz pokazanego w TV barana co po ścieżce rowerowej w Warszawie grzał na ul. Świętokrzyskiej, ale zawsze znajdzie się jakaś czarna owca. A tak to, pełno jeździ XC60 po Warszawie i nigdy nie miałem złego zdania i nie ważne czy kobieta czy facet siedział za kierownicą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też podobnie myślę. XC60 czy S60 i S80 od groma, a jakoś nie widać by byli popularni w internetach pod tagiem #pirat czy #cham więc ranking coś tam daje do myślenia. Wychodzi na to, że muszę VOLVO kupić :)

   Usuń
  2. Mój sąsiad by obniżył ten wynik Volvo :) nie wiem kto mu dał prawko i co za lekarz go dopuścił. W jego przypadku pirat to grzeczne określenie

   Usuń

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter