29 sierpnia 2017

Nie straszny im nawet BREXIT w Wielkiej Brytanii - Hussar Angels

Kiedy popsuje Ci się auto na drodze od razu sprawdzasz co i jak. Pojawia się problem jeżeli to większa usterka i będziesz potrzebował pomocy mechaników z dobrego warsztatu. Problem wzrasta gdy jesteś daleko od domu, w obcym kraju. Problem rośnie do jeszcze większych rozmiarów gdy twój pojazd to ciężarówka zazwyczaj z naczepą lub przyczepą pełną towaru. Jest jednak rozwiązanie tego problemu.

Kiedy w Europie Zachodniej lub Wielkiej Brytanii nawali Ci auto to pierwsza myśl jak przychodzi kierowcy do głowy to wizyta w serwisie, która może trwać długo, a naprawa nie będzie po najniższych stawkach. Nie zapominajmy jeszcze o towarze, który musi dotrzeć jak najszybciej do odbiorcy.

Rozwiązaniem jest firma Hussar Angels, która świadczy usługi pomocy drogowej właśnie na terenie Europy Zachodniej oraz Wielkiej Brytanii. Ekipa przyjeżdża na miejsce w krótkim czasie i co ważne mając mobilny warsztat naprawią pojazd w miejscu gdzie się popsuł. 

Nie każdy kierowca potrafi dobrze rozmawiać w obcym języku. Nawet gdy język obcy jest na komunikatywnym poziomie to techniczne sprawy nie zawsze są łatwe do wytłumaczenia. Hussar Angels zapewnia polską obsługę, więc nie ma problemu z porozumiewaniem się i szczegółowo wyjaśnieniem całej sprawy.

Fachowcy z Hussar Angels zajmują się nie tylko samymi ciężarówkami, ale także ich naczepami. Ekipa jest doświadczona i tak samo jak firma posiada wieloletni staż w branży. Dziennie wykonywanych jest około 50 napraw, a to nie mały wynik.

24/7/365 - dostępność fachowców o każdej porze dnia i nocy przez cały rok podkreśla ich profesjonalne podejście do klienta.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Tak też jest w tym przypadku. Średnio usługi firmy Hussar są o 50% tańsze niż serwisy na terenie zachodnich krajów.

Hussar Angels kompleksowo realizuje naprawy większości pojazdów ciężarowych i naczep. Lista ich specjalizacji jest bardzo długa a jest to m.in układ hamulcowy, układ pneumatyczny, zawieszenie, wymiana sprzęgła, piasta, chłodnica, turbo sprężarka itd.

Wpis powstał przy współpracy z www.hussarangels.com

AM
Strefa Kulturalnej Jazdy

2 komentarze:

  1. Dobrze wiedzieć że istnieje taka firma :) Świetny wpis, jak będzie potrzeba do zajrzę do nich ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe kiedy trafi na Polskie drogi

    OdpowiedzUsuń

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter