25 września 2017

Im auto bardziej terenowe tym dalej trzeba iść po traktor chociaż...

... można się obejść bez jego pomocy, gdy mamy konkretną wciągarkę. Trudny teren, trochę liny i skasowana piękna Multipla razy dwa. 

Jak poprawnie korzystać z elektrycznej wciągarki? Odpowiedź na poniższych filmach w których wzięli udział znani prezenterzy Dominik Strzelec i Paulina Marciniak.

To co od razu podoba mi się w tym filmie to fakt, że firma dba o najważniejszą rzecz - bezpieczeństwo. Bezprzewodowy pilot do wyciągarki to świetne rozwiązanie. Druga rzecz to dbałość o naturę. Przecież można by liną to drzewo oblecieć, ale nie - lepiej pasem bo i po co niszczyć środowisko jeżeli nie trzeba. Brawo!

DRAGON WINCH to największy polski producent wyciągarek o globalnym zasięgu. Wszystko zaczęło się w połowie lat dziewięćdziesiątych kiedy to Jerzy Woźnicki i Waldemar Tomankiewicz postanowili współpracować. W ofercie firmy znajdziemy ponad 100 modeli wyciągarek przeznaczonych do różnych celów. Siedziba w Polsce, własna fabrykach w Chinach, wielu partnerów z 40 krajów na świecie świadczy o tym, że jest to bardzo rozpoznawalna marka.

Na koniec zapraszam na film, który sprawia, że łezki same lecą po policzkach. Hejterzy Multipli będą płakać ze śmiechu zaś fani będą mocno szlochać z powodu odejścia dwóch pięknych okazów:)
Wpis powstał przy współpracy z firmą http://www.dragonwinch.com 

AM
Strefa Kulturalnej Jazdy

Publikowanie komentarza

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter