Kamera samochodowa to niezwykle użyteczny gadżet każdego kierowcy. Lepiej mieć swoją ,,czarną skrzynkę" i oby się nigdy nie przydała niż jej nie mieć a żeby choć raz była potrzebna. Wideorejestrator zdecydowanie ułatwia dochodzenie swoich roszczeń od pozostałych kierowców. Warto więc zadbać aby był jak najlepszej jakości. Vantrue to marka kamer samochodowych premium, gdzie jakość zdecydowanie przewyższa cenę.

24 października 2017

Autoklasa - zakup samochodu inaczej znaczy lepiej

Dynamiczny tryb życia sprawia, że ciągle jesteśmy w ruchu i ciągle brakuje nam czasu. Coraz mniej jest chwil w których możemy po prostu odpocząć. Obowiązkowa mobilność w dzisiejszych czasach sprawiła, że swoich wymarzonych czterech kółek potrzebujemy bardziej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.


Nasze myśli zaprzątają marzenia o samochodzie którego chcemy, pragniemy i bardzo często potrzebujemy. Myśli zamieniają się w kłębki nerwów, koszmary, które usilnie dają nam do zrozumienia, że po pierwsze - na szukanie naszego auta nie mamy czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz. Po drugie, ważniejsze od pierwszego wniosku - na samochodach się nie znamy. 

Dla niektórych liczy się wygląd, dla innych osiągi. Jedni i drudzy wiedzą tyle, że czerwone auta są szybsze, Multipla jest brzydka, a z danych technicznych zapamiętują tylko przyspieszenie do setki i ,,oficjalne" zużycie paliwa, które producent pojazdu napisał dawno temu w oficjalnym katalogu. Wszystko fajnie i tyle przeważnie by wystarczyło gdybyśmy chcieli kupić nowe auto z salonu. 

Prawdziwy problem i wielkie wyzwanie to znaleźć wymarzone auto używane. Na szczęście istnieje bezpieczne rozwiązanie. Jest nim firma autoklasa.pl, która oferuje nowy sposób kupowania samochodów.

Pierwsze co przychodzi nam do głowy to pewnie to, że jest to artykuł promujący jakiś komis samochodowy czy handlarzy używanych aut. Otóż nie! Autoklasa różni się bardzo od dwóch grup sprzedażowych w poprzednim zdaniu. Autoklasa nie posiada na stanie żadnego samochodu. Nie chodzicie po placu z doradcą, a ten z kolei nie wciska wam zalegającego pojazdu, którego nikt nie chce z obawy na jego stan techniczny czy niepewną historię.

Autoklasa szuka, sprawdza, weryfikuje i dopiero na samym końcu dostarcza używane auta pod sam dom klienta. Ścieżka, droga od pierwszego kroku do ostatniego standardowo powinna trwać nie dłużej niż 50 dni. Oczywiście auto może być ,,wykryte" znacznie szybciej lub później - wszystko jak zawsze jest indywidualną kwestią preferencji danego klienta.

Kodeks honorowy autoklasy - "Tymi zasadami kierujemy się przy każdym zleceniu."


 1. Mówimy wprost, jak wygląda stan faktyczny auta.
 2. Dotrzymujemy danego słowa, nawet własnym kosztem.
 3. Nie retuszujemy zdjęć sprzedawanych samochodów. Widzisz dokładnie, co kupujesz.
 4. Płacimy za nasze błędy związane z nieuwagą. Dajemy gwarancję satysfakcji.
 5. Oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie zakupu i doboru auta.
 6. Każda zgłaszająca się do nas osoba jest ważna. Warto zgłosić się nawet z ciekawości.
 7. Nie sprzedajemy samochodów na siłę, bazujemy na osobach, które wracają do nas przez lata.
 8. Nie boimy się od razu powiedzieć, że danego auta się nie da znaleźć. Jednak po potwierdzeniu zlecenia gwarantujemy dostawę do 50 dni albo zwrot pieniędzy.
 9. Bezpieczeństwo klientów jest dla nas priorytetem, ponieważ…
 10. Ze wzajemnością ufamy naszym klientom i dlatego ponad 80% naszych transakcji pochodzi z polecenia.
Pierwsza rzecz, która spodobała mi się na ich stronie to właśnie powyższy kodeks honorowy. Mało jest firm, które czymś takim mogą się pochwalić. Umówmy się - wszędzie jest sprzedaż za wszelką cenę byle słupki w excelu się zgadzały. Zresztą, współpracowałem już z wieloma firmami, ale nieliczne podchodziły do tematu tak jak Autoklasa. Po krótkiej rozmowie dotyczącej współpracy padły słowa ,,Panie Albinie, zachęcam do tego aby Pan incognito zadzwonił, skontaktował się z naszą firmą i sprawdził co i jak". Sprawdziłem. Już po pierwszym telefonie i krótszej chwili zostałem poinformowany od A do Z jak to się wszystko odbywa, na czym polega, ile kosztuje, ile trwa itd. itp. - pełen profesjonalizm. Zresztą, w tych czasach tak cię widzą i tak o tobie myślą jak o tobie piszą w Internetach - opinii na temat działalności firmy Autoklasa znalazłem całe mnóstwo. Wielu klientów chwali, poleca i przede wszystkim jest zadowolonych z ich usług.

Na swojej stronie mają krótki acz treściwy i przejrzysty regulamin. Dość szybko można sprawdzić, że wystarczy 1000zł i procedura szukania auta zostanie rozpoczęta. Ponadto jeżeli nie uda się znaleźć wymarzonego pojazdu to ten tysiak zostaje zwrócony. Należy pamiętać i wziąć pod uwagę to, że nie płacimy za jakieś tam znalezienie ogłoszenia w sieci czy na placu u handlarza. Płacimy ze profesjonalizm w skład którego wchodzi obszerna weryfikacja pojazdu pod kątem bezpieczeństwa, czyli jego bezwypadkowośći w tym pełnej historii serwisowej dotyczącej jego stanu technicznego. Dopiero w momencie kiedy weryfikacja przebiegnie poprawnie, auto jest bezwypadkowe i ma pewną historię serwisową to wtedy jest przedstawiane jako idealna propozycja dla klienta. 

Tutaj jako ciekawostka link do formatki weryfikacyjnej.  

Jeżeli chcesz zaoszczędzić mnóstwo nerwów, dużego stresu, widoku przekręconych liczników, przeglądania odpicowanych ogłoszeń, rozmów z namolnymi sprzedawcami, handlarzami wciskającymi kit oraz wiele litrów paliwa i setek zmarnowanych kilometrów jazdy po auto, które okazało się przeszczepem z pięciu innych to właź na autoklasa.pl - zaoszczędzisz!
Artykuł powstał przy współpracy z firmą autoklasa.pl


AM
Strefa Kulturalnej Jazdy

1 komentarz:

 1. Panowie mają bardzo profesjonalnie zrobioną stronę, niemniej niestety przytoczony kodeks honorowy to ściema. Kiedy półtorej roku temu kupowałem od nich samochód nie znalazłem żadnej negatywnej opinii, ale szukając dzisiaj znajduję ich szereg. A najśmieszniejsze było jak mnie Pan Stanisław poinformował że nasza umowa jest "poufna". Nie, nie jest ;)

  OdpowiedzUsuń

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter