2 lipca 2018

Coraz chętniej sprowadzamy auta zza granicy

Polacy kupują coraz nowsze i coraz droższe samochody. Statystyki w sposób zdecydowany pokazują trend, który utrzymuje się od kilku lat: po polskich drogach jeździ coraz więcej samochodów, a znaczna większość z nich to pojazdy, których wiek oscyluje w granicach 10 lat i młodsze. Planujesz zakup auta? Zobacz jak korzystnie kupić używany samochód zza granicy i jakie są największe zalety aut sprowadzanych z Zachodu.

Najważniejsze zalety samochodów z Niemiec 

Przeglądając dowolne serwisy ogłoszeniowe z używanymi samochodami na sprzedaż, w każdym z nich natkniemy się na dziesiątki ofert samochodów sprowadzanych zza granicy. Krajem, z którego do Polski trafia najwięcej używanych samochodów, niezmiennie są Niemcy. Sprzedażą aut zagranicznych zajmują się zarówno profesjonalne komisy samochodowe, jak i osoby prywatne, oferując bogaty wybór stosunkowo młodych i dobrze utrzymanych aut. Choć samochody do naszego kraju trafiają praktycznie z całej Europy (i nie tylko), auta z Niemiec cieszą się zdecydowanie największą popularnością. Jak wynika z danych firmy Auto-Arek Łapino, Polacy cenią auta jeżdżące po niemieckich drogach z uwagi na kilka istotnych zalet. Przede wszystkim, samochody te są bardzo dobrze utrzymane. Często nawet 15-letnie auto to dobry interes, zarówno dla sprzedającego, jak i dla nabywcy. W Niemczech auta jeżdżą po dobrej jakości drogach, więc zawieszenie i poszczególne podzespoły charakteryzują się znacznie mniejszym zużyciem. Po drugie – większość samochodów w Niemczech do końca serwisowana jest w autoryzowanych stacjach obsługi, dzięki czemu mamy pewność, że kupujemy auta z udokumentowanym przebiegiem, oryginalnymi częściami, poddawane profesjonalnym naprawom. Auta produkowane na rynek niemiecki są też bardzo często bogato wyposażone, co znacznie podnosi komfort jazdy. Nie trzeba dodawać, że Niemcy słyną z zamiłowania do porządku i przepisowej jazdy, dlatego kupując auto zza naszej zachodniej granicy, możemy być niemal pewni, że będzie to pojazd zadbany i dobrze utrzymany. 

Bezwypadkowe, dobrze utrzymane samochody w atrakcyjnej cenie 

Wysoki standard, wcale nie musi być bardzo drogi. Na rynku znajdziemy bardzo wiele firm, które dzięki dobrym kontaktom w niemieckich salonach samochodowych, i ugruntowanej pozycji na rynku, sprowadzają tanie auta z Niemiec w bardzo atrakcyjnej cenie. Przykładem jest firma Auto-Arek, słynąca z tego, że sprowadza z Niemiec wyłącznie zadbane i dobrze utrzymane auta osobowe, przyciągając klientów atrakcyjną ceną i niezawodnością oferowanych samochodów. W przeciwieństwie do konkurencyjnych przedsiębiorstw i handlarzy firma sprowadza wyłącznie samochody bezwypadkowe. Auto Arek opinie o firmie znajdziesz na: http://auto-arek.net.pl/opinie-klientow/.

AM
Strefa Kulturalnej Jazdy
Wpis sponsorowany

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter