17 grudnia 2018

"Dobrze Cię widzieć" - kolejny spot z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym

W rolach głównych znany wszystkim aktor Cezary Pazura.
Kampania bardzo dobrze zagrana, ale jak mogło być inaczej jak główną rolę zagrał jeden z najpopularniejszych aktorów polskiego kina. Być może to właśnie dzięki temu film trafi do większego grona odbiorców. Oby tak było!

Noszenie elementów odblaskowych na sobie to żaden wstyd - serio! Czasem nawet nie tyle kamizelka co niewielki odblask na ręce wystarczy aby uniknąć tragedii na drodze. Bardzo często między różnymi miejscowościami mijam pieszych i zdarza mi się widzieć jak kierowcom ledwo co udaje się uniknąć wypadu. Wszystko przez głupotę pieszych. Nie ma tutaj większego znaczenia prędkość. Jeżeli jest to obszar niezabudowany, często nieoświetlony, a pieszy jest ubrany w kamuflaż typu szaro-buro-ponuro to nawet 50km/h może okazać się zbyt dużą prędkością.

2 komentarze:

  1. Bardzo mnie cieszą takie akcje. Mam nadzieję że dzięki Cezaremu wiele osób zobaczy ten spot i weźmie do serca co chcą w nim nam przekazać. Niewidzialni pieszy cz rowerzyści to prawdziwa zmora kierowców.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mogliby wyemitować ten spot w telewizji, na pewno odniósłby jeszcze większy sukces. Nie każdy przecież zagląda na yt. W szczególności starsze osoby. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter