4 października 2019

Przyczepa ciężarowa – bezpieczny transport do kontrahenta

Usługi transportowe stają się dziś niemalże podstawą wielu działalności. Przedsiębiorcy, nie tylko z branży typowo transportowej, chcą zapewnić każdemu klientowi kompleksowe usługi. Pośród nich znajduje się miejsce na bezpieczny i pewny przewóz towaru. Aby dowolnego rodzaju zamówienie dotarło cało i zdrowo do klienta, niezbędna jest odpowiednio dobrana przyczepa ciężarowa. Co sprawia, że to właśnie ona jest w stanie podnieść konkurencyjność firmowej oferty?

Naprzeciw oczekiwaniom klientów

Masywne ładunki wymagają precyzyjnego zabezpieczenia, stabilności przewozu oraz ochrony przed działaniem czynników zewnętrznych, w tym atmosferycznych. Specjalistyczna przyczepa ciężarowa jest w stanie zagwarantować, że dowolny rodzaj ładunku, podczas transportu nie zostanie w żaden sposób uszkodzony, a tym bardziej całkowicie zniszczony. Którykolwiek z zewnętrznych czynników by się nie pojawił, nie wpłynie na jego właściwości, jak i jakość. Z kolei kierowca poruszający się po drodze pojazdem wraz z przyczepą ciężarową, nie będzie stanowił zagrożenia w ruchu drogowym.
Jeśli nawet najdelikatniejszy, ciężki i o nietypowym kształcie lub rozmiarach, bądź wymagający szczególnie ostrożnego transportu ładunek, do rąk klienta trafi szybko, sprawnie i w nienaruszonym stanie, przedsiębiorca stanie się tym zaufanym i polecanym kolejnym osobom.

Takie atuty zapewnia przyczepa ciężarowa Silverstone, którą oferuje firma Besttrailers. Dwu- lub trzyosiowa, o ładowności 2700-3500 kg, standardowo wyposażona w oświetlenie diodowe. W zależności od potrzeb, może zostać uzupełniona o plandekę ze stelażem aluminiowym, jak i stabilizator toru jazdy. W ofercie znajduje się ponadto szereg innych elementów doposażających.

Wytrzymała konstrukcja, na każde warunki transportu

Aluminiowa konstrukcja, stabilna i wytrzymała – transport w dowolnych warunkach, z którymi będzie musiała się zmagać tak stworzona przyczepa ciężarowa, przebiegnie bezproblemowo. O poradę odnośnie zakupu, ale i dopasowanie dodatkowych elementów, warto zwrócić się do specjalistów firmy http://besttrailers.eu/.

Publikowanie komentarza

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter