20 marca 2020

Cwaniacy muszą płacić


Porsche Cayenne to jedyne Porsche, które mi się podoba. Serio, mimo iż to suv. Cała reszta robiona jest na jedno kopyto, więc jak komuś 20-lat temu się jakiś model podobał i gust mu się nie zmienił to designerom z Porsche również. Wracając jednak do filmu - typowy cwaniak, który myślał, że i tym razem ,,objedzie" wszystkich i będzie cwańszy. Nagranie jest, tablice widać, mandat kwestią czasu. Kara byłaby tylko za kolizję, a dojdzie jeszcze nagroda za ucieczkę.


Zator drogowy, godziny szczytu, każdy chce przejechać, wszystkim się spieszy. Niektórym aż za bardzo. Tym razem przycwaniakować, objechać się nie udało.

  • Do zdarzenia doszło w Gdańsku na rogu ul. Grunwaldzkiej i Kołobrzeskiej 27-03- chyba tego roku choć data na nagraniu jest rok do tyłu

2 komentarze:

  1. Anonimowy20/3/20 14:08

    ja to nazywam "Gdański" kierowca dużo takich wariatów tutaj dzieki ten pandemii mniej sie wku(*** jadac rano do pracy bo prawie codziennie mozna zginac przez tych debili

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie nr robią też ludzie w byle jakich autach... aaaale żeeeeeby nie byyyyyło, że nie mam takiej fury, to chociaż tak się przy....czerpie, to napiszę, że: "Porsche Cayenne to jedyne Porsche, które mi się podoba. Serio, mimo iż to suv. Cała reszta bla bla bla" -> i już wiadomo, że gość opisuje tylko zjawisko, a że droga fura na filmiku, to wiecie -> wypadło losowo.

    OdpowiedzUsuń

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter