11 marca 2020

Egzaminy na prawo jazdy odwołane

Wszystko przez zagrożenie koronawirusem.

• W obawie o zdrowie pracowników WORDów oraz osób egzaminowanych od jutra tj. od 12-03-2020 egzaminu na prawo jazdy zostają wstrzymane do odwołania
  • Chodzi o WORD Kraków, Nowy Sącz, Tarnów

Wszystkie opłaty za egzaminy zachowują ważność, a o nowych terminach kandydaci zostaną poinformowani, kiedy sytuacja się z koronawirsuem zostanie opanowana.

Aktualizacja 12-03-2020

WORD Katowice też odwołuje egzaminy.

WORD Katowice informuje - Decyzją Dyrekcji wszystkie egzaminy oraz szkolenia od dnia 12.03.2020 r. do 25.03.2020 we wszystkich oddziałach terenowych należących do WORD Katowice (OT Katowice, OT Bytom, OT Dąbrowa Górnicza, OT Jastrzębie Zdrój, OT Rybnik, OT Tychy) zostają odwołane z uwagi na epidemię koronawirusa.

WORD Pozńań W związku z sytuacją zagrożenia zarażenia koronawirusem SARS-CoV2, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu, w trosce o zdrowie klientów i pracowników, realizując ustalenia z Zarządem Województwa Wielkopolskiego,  zawiesza przyjmowanie zapisów na egzaminy i szkolenia oraz zawiesza przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy i szkolenia od dnia 16 marca 2020r. do odwołania.

Nie wykluczone, że wkrótce wszystkie placówki WORD w Polsce odwołają egzaminy.

1 komentarz:

1. Myśle, że to naprawdę dobry pomysł!
    Nie ma co ryzykować a ten trudny czas najlepiej przeczekać w domach!
    Pozdrawiam!