15 marca 2020

Koronawirus. 5L płyn do dezynfekcji rąk na stacjach Orlenu za 95zł

fot. PKN Orlen

Płyn powinien pojawić się na dniach na stacjach paliw PKN Orlen.

Wiele osób zdążyło jak zwykle skrytykować cenę płynu no bo to aż 95zł. Zwróćcie tylko jedną ważną uwagę na fakt iż jest to płyn do higienicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym o pojemności aż 5 litrów! Kiedy to przeliczymy to wychodzi na to, że cena została skalkulowana znacznie poniżej średniej rynkowej. W późniejszym czasie na stacjach powinny pojawić się mniejsze opakowania.

Tutaj link do zdjęcia na którym widać jak płyn stoi już na półce w Orlenie. Pierwsza partia w stolicy pojawiła się już wczoraj i bardzo szybko się sprzedała.Tutaj oficjalne info PKN Orlen dotyczące rozpoczęcia produkcji - info z 12-03-2020.

Aktualizacja 16-03-2020

PKN Orlen ma obniżyć cenę płynu do 15 złotych za litr dzięki zwiększeniu skali produkcji i zgody na wykorzystanie etanolu farmakopalnego. Skoro nowa, litrowa butelka będzie kosztować 15 złotych to zmniejszy się też cena 5l bańki - 49zł.

1 komentarz:

  1. Swego czasu to te miały horrendalne ceny, no ale uspokoiło się to na całe szczęście. Można już zaopatrzyć się w te w normalnych cenach

    OdpowiedzUsuń

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter