5 kwietnia 2020

Randka w aucie podczas koronowirusa? Lepiej nie


19-latek z Szydłowa i jego rówieśniczka z Pińczowa postanowili umówić się na randkę, pizzę w Busku - Zdroju.

  • Młodzi zapomnieli tylko, że podczas obowiązującej epidemii jest zakaz przemieszczania się poza celami bytowymi, zdrowotnymi lub zawodowymi. 
  • Policjanci znaleźli u nastolatka także porcje suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana 
Nastolatkowie za złamanie przepisów związanych z ograniczeniem przemieszczania się odpowiedzą przed sądem. Młody mężczyzna dodatkowo odpowie za posiadanie środków oduczających.

  • Do zdarzenia doszło 02-04-2020 podczas gdy policjanci patrolujący teren Buska-Zdroju postanowili wylegitymować dwójkę nastolatków siedzących w osobowym VW w ustronnym miejscu.

1 komentarz:

  1. Pierwsze zatajone przypadki zakażenia koronawirusem w Chinach, były już w połowie listopada. W grudniu informowali o tym lekarze, a także niezależni blogerzy w internecie. Jednym z lekarzy, który pierwszy poinforował o koronawirusie był lekarz Li Wenliang. Za to partia komunistyczna, aresztowała lekarza i poddała go torturom - aby zaprzeczył istnieniu koronawirusa. 30 Stycznia bohaterski lekarz Li Wenliang umiera, właśnie na koronawirusa. W swoim testamecie przytacza słowa św. Pawła, "W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem." 2 List do Tymoteusza 4, 7-8
    Petycja o ukaranie komunistycznych Chin, za ukrywanie prawdy o koronawirusie. https://tiny.pl/tbb4g

    OdpowiedzUsuń

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter