Kamera samochodowa to niezwykle użyteczny gadżet każdego kierowcy. Lepiej mieć swoją ,,czarną skrzynkę" i oby się nigdy nie przydała niż jej nie mieć a żeby choć raz była potrzebna. Wideorejestrator zdecydowanie ułatwia dochodzenie swoich roszczeń od pozostałych kierowców. Warto więc zadbać aby był jak najlepszej jakości. Vantrue to marka kamer samochodowych premium, gdzie jakość zdecydowanie przewyższa cenę.

7 listopada 2017

Interesuje Cię leasing samochodowy? Kalkulator Škody pomoże dobrać optymalne parametry

Niektórzy zapewne pamiętają, jak 20-25 lat temu leasing zdobywał polski rynek. Każdy, kto chciał z niego skorzystać, musiał uzbroić się w cierpliwość i stos zaświadczeń. Ileż to było szukania, porównywania ofert, wyliczania kosztów i zastanawiania się, czy da się radę go spłacić. Jak dziś wygląda sytuacja? Otóż dziś wszystkim, których interesuje leasing samochodowy, kalkulator leasingowy online przychodzi z nieocenioną pomocą! Jak to działa?

Leasing samochodowy kiedyś i dziś 


Lata temu wszędzie trzeba było udać się osobiście, odbyć szczegółową rozmowę z konsultantem, wziąć ulotki, spisać notatki. Niejeden w pewnym momencie stwierdzał, że już chyba nie chce załatwiać leasingu samochodowego. Jednak, mimo że początki były trudne, wielu przedsiębiorców leasing wzięło i właśnie tak ta forma finansowania zaczęła zyskiwać na popularności. Obecnie tym, których interesuje leasing samochodowy, kalkulator leasingu (na przykład taki: https://www.vwbank.pl/kalkulator-finansowy.html) wyliczy nawet szacunkową, miesięczną ratę leasingową. Wszystko to online, czyli bez konieczności wychodzenia z domu. Wygodne, prawda? 


Leasing samochodowy, kalkulator, parametry Jak dziś wygląda wyliczanie leasingu, opowiada pan Krzysztof: „Jestem początkującym przedsiębiorcą. Nowy w biznesie czy nie – nie zmienia to faktu, że potrzebuję samochodu do prowadzenia działalności gospodarczej. Pomyślałem więc o leasingu samochodowym jako najkorzystniejszej dla mnie formie finansowania auta. Na samą myśl o załatwianiu formalności, a przede wszystkim o wyliczaniu wysokości rat, przechodziły mnie jednak ciarki. Upatrzyłem sobie Škodę Rapid. Ładny, dobrze wyposażony, nie za duży i nie za mały wóz, i do miasta, i w trasę. Wszedłem więc na stronę Škody. Po obejrzeniu wszystkich parametrów i sprawdzeniu ceny zacząłem się rozglądać za informacjami o finansowaniu samochodu w ramach Škoda Financial Services. Jedno kliknięcie i znalazłem się na stronie z kalkulatorem leasingu. Cudowny wynalazek! Przesuwając kilka suwaków wyliczyłem sobie ratę odpowiednią do moich możliwości”. 


Użyteczne suwaki w kalkulatorze leasingu Kalkulator leasingu Škody to bardzo poręczne narzędzie. Znajdują się w nim pole, w które wpisujemy cenę auta, a także trzy suwaki: 

 •  Pierwszym z nich określamy długość okresu leasingowania (od 2 do 4 lat). 


 • Drugi służy do oszacowania wielkości opłaty wstępnej, którą jesteśmy w stanie wpłacić (nawet od 0 proc. do 30 proc. wartości pojazdu). 


 • Trzecim suwakiem określamy roczny limit kilometrów (20, 30 lub 40 tys. km). 

Wszystkie te parametry decydują o wysokości raty. Oddajmy znów głos panu Krzysztofowi: „U mnie pierwsze wyliczenie było zabójcze – przeceniłem swoje siły, ale już po kilku minutach znalazłem taką kombinację parametrów, przy której kalkulator leasingowy pokazał mi bardzo rozsądny poziom miesięcznych wydatków”. Kalkulatory leasingu, podobnie jak narzędzia do wyliczeń innych opłat czy kredytów, dają nie tylko wygodę. Dzięki nim można też zaoszczędzić sporo czasu, szczególnie w porównaniu do okresu sprzed 20 lat.

Wpis powstał przy współpracy z vwbank.pl

AM
Strefa Kulturalnej Jazdy

6 komentarzy:

 1. Dobre narzędzie przyda się na pewno nie jednej osobie. Warto właśnie się rozejrzeć i zrobić sobie taki research przed leasingkiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kalkulator leasingu bardzo przydaje się w codziennych życiu ułatwiając określić długość okresu leasingowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze fajnie jakby liczył ubezpieczenie to pierwsze i potencjalnie te kolejne, które czasem jest dwa razy wyższe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. świetne narzędzię, taki kalkulator leasingowy jest bardzo pomocny

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter