18 lutego 2019

Wlepki 3D z logiem Strefa Kulturalnej Jazdy

 
Blog motoryzacyjny Strefa Kulturalnej Jazdy ma już kilka ładnych lat. Kulturalnych kierowców przybywa z dnia na dzień. Dobrym pomysłem na promocję kultury na drodze jest oznakowanie kulturalnych pojazdów. Z pomocą przyszła marka.plus.

Marka.plus to firma, która zajmuje się profesjonalną reklamą dla firm. Gadżety reklamowe, notesy, naklejki, długopisy, kubki, pudełka, a nawet krówki i inne :)

Firma działa w wielu branżach, w tym także w reklamie dla transportu, ale najlepiej sprawdźcie sami klikając w logo poniżej.


Otrzymane od marka.plus naklejki to reklama bloga w wersji premium. Naklejki są w technologii 3D i świetnie się prezentują.

Jak otrzymać naklejkę ? 
Wystarczy napisać maila na aktywnymaz@gmail.com
temat maila: ,,Chcę gadżet", 
treść maila: swoje dane teleadresowe,
Czego oczekuje w zamian? Niczego chociaż fotkę z zamontowaną już naklejką na waszym aucie chętnie przygarnę i wstawię na blog do działu ,,Wlepy".
Numery znajdujące się na tablicy rejestracyjnej będą zamazane także zapewniam anonimowość. 

Jedna osoba może maksymalnie przesłać trzy fotki, dwie ze swoim autem, w tle jakaś fajna sceneria, a trzecia ze zbliżeniem na naklejkę. Mam nadzieję, że kreatywności wam przy tym nie zabraknie. 

Liczę również na to, że posiadając naklejkę na szybie nie przyniesiecie wstydu temu blogowi:) Rozumiem, że nie wszyscy będą chcieli w ten sposób ,,oszpecać" swoje auto i jeszcze w jakimś stopniu mnie reklamować, ale z góry dziękuję wszystkim tym, którzy pomogą mi promować ten blog, a co za tym idzie kulturę i bezpieczeństwo na polskich drogach.

Liczba tych świetnych naklejek 3D jest ograniczona, a więc kto pierwszy ten lepszy.

 Pełna galeria nadesłanych przez was zdjęć dostępna jest tutaj.

 - Jeszcze raz wielkie dzięki za naklejki!

Publikowanie komentarza

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter