18 lutego 2020

Dwóch uczniów dostało lekcje od życia

Tak, Żuczek złamał przepis - w Polsce póki co jest ruch prawostronny - kodeks karny przewiduje za to nagrodę pieniężną. Kierowca małego dostawczaka tzw. nauczyciel drogowy również popełnił błąd. Chciał błysnąć i ta sława dość mocno go pchnęła do przodu - dosłownie. Jeden i drugi ma uszkodzony wóz. Obaj mają sporo czasu w plecy. Stworzyli problemy, których napiszę wprost - można było uniknąć.

Tak to już jest, że nie potrafimy odpuszczać. Ciekaw jestem czy duma w srebrnym busie już opadła oraz czy kierowcy o to chodziło - ukarać kogoś i samemu mocno oberwać. Ostatnie pytanie - czy to się opłaciło...

1 komentarz:

1. "Kierowca małego dostawczaka tzw. nauczyciel drogowy również popełnił błąd." Ale pierdolisz. Gościu chciał się tylko przed pasami zatrzymać.