21 kwietnia 2020

WORDy wracają do ,,życia" - pierwszy WORD Białystok

WORD Białystok wznawia działalność 27 kwietnia. Przeprowadzane będą egzaminy teoretyczne i praktyczne na prawo jazdy we wszystkich kategoriach.

WORD Białystok jako pierwszy WORD w Polsce podjął taką decyzję. Przygotowywane są specjalne procedury, które mają za zadanie ograniczyć ryzyko epidemiologiczne zarówno dla kandydatów jak i egzaminatorów.

• Zdający muszą mieć własne maseczki i rękawiczki.
  • Przed egzaminem każdy będzie miał zmierzoną temperaturę.
  • Wydłużone zostaną przerwy między kolejnymi egzaminami z powodu dezynfekowania samochodów.
  • Nie będzie możliwości płacenia gotówką za egzaminy oraz osobistego umawiania terminów.
  • Można też zapomnieć o osobach towarzyszących.

Wznowienie egzaminów jest na pewno dobrą wiadomością zarówno dla kandydatów, jak i ośrodków szkolenia kierowców, nie tylko z Podlasia. Również w związku z nieco zmienioną organizacją egzaminów WORD Białystok zachęca ośrodki do kontaktu i współpracy przy tworzeniu zorganizowanych grup egzaminacyjnych. Takie rozwiązanie pomaga zadbać o dobrą logistykę i oszczędzić sporo czasu zdającym.

Już kilka tygodni temu WORD Białystok wprowadził nowość na skalę ogólnopolską: szkolenia on-line. Na początek ośrodek zaoferował kursy redukujące punkty karne oraz reedukacyjne. Szkolenia takie organizowane są obecnie po kilka razy w tygodniu, cieszą się ogromnym zainteresowaniem – biorą w nich udział chętni z całej Polski. To 100-procentowo bezpieczna forma nauki: bez przyjeżdżania do Białegostoku, czy w ogóle wychodzenia z domu. Uczestnik musi mieć tylko komputer z internetem, a wszystkie formalności załatwia on-line. Jeszcze w kwietniu ośrodek wprowadzi kolejne pozycje do swojej internetowej oferty szkoleniowej. - informuje Word Białystok.

Dzisiejsza informacja to z pewnościa dobra nowina dla całej branży OSK.

== === === === === === === === === === === ===

Szukasz sprawdzonego rejestratora jazdy?

Wejdź na www.KameraSamochodowa.com i wybieraj spośród najlepszych.

Ponadto w ofercie znajdują się mierniki grubości lakieru Blue TechnologyNexPTG oraz alkomaty firmy Alco Force i Promiler.