2 kwietnia 2020

Za 300 zł zredukujesz punkty karne przez internet

fot. WORD Białystok

Podczas gdy inne placówki są pozamykane, WORD Białystok podąża drogą nowoczesności i dopasowuje się do obecnej sytuacji.

• Epidemia koronawirusa sprawiła, że wszystkie WORD-y o czym pisałem już jakiś czas temu, zamknęły swoje placówki zawieszając do odwołania prowadzenie egzaminów i szkoleń. WORD Białystok nie poddał się i w dalszym ciągu chce pomóc kierowcom, którzy mają za dużo punktów karnych.

Jak zmniejszyć liczbę punktów karnych przez internet?

Jeżeli zbliżałeś się do limitu 24 punktów (20 pkt w przypadku gdy masz prawo jazdy krócej niż rok) to musiałeś odbyć specjalne szkolenie w WORDzie po którym redukowano ci 6 punktów. Koronawirus pozamykał WORDy, ale nie dostęp do szkoleń.

• Od jutra tj. od 3 kwietnia 2020 roku WORD Białystok uruchamia szkolenia online dzięki którym można zmniejszyć liczbę punktów karnych przez internet.

Smartfon, laptop czy choćby tablet z połączeniem do internetu wystarczy aby odbyć szkolenie trwające 6h. Szkolenie kosztuje 300zł (tyle samo co wcześniej stacjonarnie) i także kasuje 6 punktów karnych.

Wchodzisz na stronę, skanujesz wymienione dokumenty (zamiast skanu mogą być zdjęcia), wypełniasz ankietę, zgodę RODO. Wszystko odsyłasz na maila szkoelnia@word.bialystok.pl. Nie zapomnij dopisać nr telefonu do kontaktu. Kilka chwil i gotowe.

Zwrotnie przyjdzie ci link do logowania się na szkolenie oraz instrukcja dotycząca logowania na specjalną platformę online.