2 kwietnia 2020

Za 300 zł zredukujesz punkty karne przez internet

fot. WORD Białystok

Podczas gdy inne placówki są pozamykane, WORD Białystok podąża drogą nowoczesności i dopasowuje się do obecnej sytuacji.

  • Epidemia koronawirusa sprawiła, że wszystkie WORD-y o czym pisałem już jakiś czas temu, zamknęły swoje placówki zawieszając do odwołania prowadzenie egzaminów i szkoleń. WORD Białystok nie poddał się i w dalszym ciągu chce pomóc kierowcom, którzy mają za dużo punktów karnych.


Jak zmniejszyć liczbę punktów karnych przez internet? 


Jeżeli zbliżałeś się do limitu 24 punktów (20 pkt w przypadku gdy masz prawo jazdy krócej niż rok) to musiałeś odbyć specjalne szkolenie w WORDzie po którym redukowano ci 6 punktów. Koronawirus pozamykał WORDy, ale nie dostęp do szkoleń.

  • Od jutra tj. od 3 kwietnia 2020 roku WORD Białystok uruchamia szkolenia online dzięki którym można zmniejszyć liczbę punktów karnych przez internet.

Smartfon, laptop czy choćby tablet z połączeniem do internetu wystarczy aby odbyć szkolenie trwające 6h. Szkolenie kosztuje 300zł (tyle samo co wcześniej stacjonarnie) i także kasuje 6 punktów karnych.


Wchodzisz na stronę, skanujesz wymienione dokumenty (zamiast skanu mogą być zdjęcia), wypełniasz ankietę, zgodę RODO. Wszystko odsyłasz na maila szkoelnia@word.bialystok.pl. Nie zapomnij dopisać nr telefonu do kontaktu. Kilka chwil i gotowe. 

Zwrotnie przyjdzie ci link do logowania się na szkolenie oraz instrukcja dotycząca logowania na specjalną platformę online.

Publikowanie komentarza

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter