Marzenia spełniają się w McDonald`s, czyli zjedz wymarzonego burgera już dziś!

Trudno jest wszystkim dogodzić, bowiem każdy ma inny gust, inny smak. Okazuje się jednak, że McDonald`s spełnia oczekiwania swoich klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

Ostatni wieczór spędziłem w ,,Maku" próbując nowej oferty podczas Vip Party o którym już była mowa wcześniej na blogu. W ciągu całego wczorajszego dnia mocno ograniczyłem jedzenie. Głodziłem się wręcz po to, by w całości skosztować wieczorem tego czegoś nowego - było warto, bowiem w końcu zjadłem swojego wymarzonego burgera, którego skomponowałem sobie sam. Nie trwało to długo - no dobra, trochę stałem przy tym wielkim ekranie, ale tylko dlatego, że ciężko mi było się zdecydować.
Na tym właśnie polega ta nowość w McDonald`s. Owszem, stworzone zostały 3 nowe burgery, ale ja nie poszedłem na łatwiznę i zabrałem się ostro za skomponowanie własnego dzieła. Cały proces zamawiania wymarzonego burgera składa się z kilku prostych kroków. Wybieramy bułkę - nie przypuszczałem, że będę mógł wybrać sobie nawet rodzaj bułki. Potem mięcho, ser, inne dodatki oraz sosy.
Każdego składnika można użyć 3 razy. Oczywiście poza bułką, bo to byłby nonsens.

Na koniec albo decydujemy się na zestaw z frytami i napojem albo sama kanapka. Zestaw jak to już standardowo w McDonald’s bywa możemy sobie powiększyć. Teraz tylko trzeba zabrać lokalizator (coś jak gps w aucie hehe) do swojego stolika i po kilku minutach obsługa przynosi nasze zamówienie. Cały ten proces mega mi się podoba i widzę, że teraz w McDonald`s będzie można zjeść coś jak zawsze szybko i na szybko, ale także jeżeli mamy więcej czasu to będziemy mogli delektować się wymyślonym przez siebie burgerem.
Nie znam się na gotowaniu wszak jest to blog motoryzacyjny, a nie kulinarny. Albo mi coś smakuje, albo nie - tym razem zdecydowanie to pierwsze.
Nie wiem co oni robią i jak, ale mój wymarzony burger był po prostu przepyszny.

W nowej usłudze wybieramy spośród 28 różnych składników, czyli całkiem spora i bogata opcja. ,,Wymarzonego" możemy skomponować tylko przy tych ekranach i płatność za niego jest możliwa tylko za pomocą karty no ale to akurat chyba nie jest żaden problem w obecnych, nowoczesnych czasach.

#CreateYourTaste dostępny jest w kilku restauracjach McDonalds`s w naszym kraju. Trzy są w Warszawie, a od dziś wymarzony dostępny jest także w Kielcach na ul. Armii Krajowej. Jako ciekawostkę dodam, że Polska jest pierwszym krajem w Europie, w którym, gdzie wprowadzono taką usługę. Kurczę, znowu zgłodniałem ;)