Jak znaleźć prawidłową, optymalną, bezpieczną pozycję za kierownicą?

Zimny łokieć, pozycja na biznesmena i likwidacja martwego pola. Materiał na żywca, bez cięć, od a do z. Czipsy i popcorn mile widziane.

4 komentarze:

1. Nauka Jazdy MARS Szczecin . Prawo jazdy kat. A , A2 , A1 , AM - Specjalizujemy się w szkoleniu motocyklistów i motorowerzystów. Unikatowym elementem szkolenia i egzaminowania jest fakt, że podstawiamy pojazdy szkoleniowe na egzaminy do szczecińskiego WORD-u . Czyli nasi kursanci zdają egzamin państwowy na tym samym motocyklu, na którym odbywali szkolenie. Dodatkowo w trakcie każdego egzaminu z udziałem naszego motocykla, kursantowi towarzyszy na egzaminie nasz instruktor, wspierając kursanta mentalnie i duchowo co niweluje "stres egzaminacyjny".

2. Fajny materiał. Sam na początku przygody z samochodem miałem problem z prawidłowym ustawieniem pozycji z kierownicą.

3. Czipsów i popcornu co prawda nie było, ale materiał obejrzany i ciekawy. Ceni się to, że bez cięć ;) Niemniej 18 min to dość sporo i trudno się skoncentrować momentami ;)

4. Dzięki za to wideo! :) Przyda się szczególnie początkującym kierowcom - bo będą mogli szybko skorygować swoje błędy w postawie i nauczyć się dobrych nawyków. A przy okazji trochę zmniejszyć stres na drodze ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...