Jazda na suwak - instrukcja dla szeryfa tutaj.
Nie przedłużając i nie rozpisując się zbytnio zapraszam Was pod ten link. Wiadomości, informacje TVP3 Kielce z dnia 05.01.2018. Dla niecierpliwych oglądać od 7 minuty 40 sekund:)
Dziękuję TVP3 Kielce za zainteresowanie się tematem kultury na drodze po raz kolejny.
AM
Strefa Kulturalnej Jazdy
Kultura na drodze to podstawa spokojnej i często bezkolizyjnej jazdy. Bardzo fajny materiał, który jest zdecydowanie godny polecenia!
OdpowiedzUsuńBardzo podoba mi się ten blog. Tematyka trafiona w punkt. Uwielbiam tutaj wchodzić i czekam na kolejny wpis.
OdpowiedzUsuńMam taką myśl nasuwającą się, gdyż z moich obserwacji coś może być na rzeczy, że jakieś niezadowolenie może wynikać z poczucia obowiązku przestrzegania przepisów i nie tylko, a i tzw. cwaniactwo może innych razić, chyba że się mylę- stąd moje pytania: Czy kierowcy jeżdżący lewym pasem, wykorzystują możliwość daną im, aby mogli sobie skracać czas dojazdu w sposób przemyślany czy już z przyzwyczajenia? Jakie auta najczęściej korzystają z jazdy na suwak: chodzi tu o rocznik i markę pojazdu. Co się dzieje w sytuacji, gdy taki kierowca posiadł wiedzę absolutną, że nie jest w stanie zmienić swojego nastawienia na jazdę bez pośpiechu i bez dystansu do własnego ego. Nie zapominajmy o pojazdach uprzywilejowanych, które też są na drogach. Dobrze by było, aby wszystkie odpowiedzi były poparte badaniami przeprowadzonymi w celu przyjrzenia się tej sytuacji. No cóż, w codziennym życiu każdy raczej miał już do czynienia z suwakiem i nie koniecznie na drodze, a i logicznie to wygląda. Pozdrawiam osoby cierpliwe.
OdpowiedzUsuńCiekawi Cię koncepcja geofencingu? Aplikacja geofencing app oferuje zaawansowane funkcje, pozwalając na ustawienie wirtualnych granic oraz otrzymywanie powiadomień, gdy ktoś wchodzi lub opuszcza wyznaczone obszary.
OdpowiedzUsuń