6 stycznia 2018

Co to jest jazda na suwak, czyli pierwszy sukces w nowym roku - Strefa Kulturalnej Jazdy w TVP3 Kielce

To uczucie, kiedy siedzisz na kanapie w Warszawie przed telewizorem i oglądasz regionalne TVP3 Kielce, żeby dowiedzieć się co słychać, aż tu nagle widzisz siebie ;)

Jazda na suwak - instrukcja dla szeryfa tutaj.

Nie przedłużając i nie rozpisując się zbytnio zapraszam Was pod ten link. Wiadomości, informacje TVP3 Kielce z dnia 05.01.2018. Dla niecierpliwych oglądać od 7 minuty 40 sekund:)

Dziękuję TVP3 Kielce za zainteresowanie się tematem kultury na drodze po raz kolejny.
AM
Strefa Kulturalnej Jazdy

3 komentarze:

 1. Kultura na drodze to podstawa spokojnej i często bezkolizyjnej jazdy. Bardzo fajny materiał, który jest zdecydowanie godny polecenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się ten blog. Tematyka trafiona w punkt. Uwielbiam tutaj wchodzić i czekam na kolejny wpis.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy29/3/18 18:16

  Mam taką myśl nasuwającą się, gdyż z moich obserwacji coś może być na rzeczy, że jakieś niezadowolenie może wynikać z poczucia obowiązku przestrzegania przepisów i nie tylko, a i tzw. cwaniactwo może innych razić, chyba że się mylę- stąd moje pytania: Czy kierowcy jeżdżący lewym pasem, wykorzystują możliwość daną im, aby mogli sobie skracać czas dojazdu w sposób przemyślany czy już z przyzwyczajenia? Jakie auta najczęściej korzystają z jazdy na suwak: chodzi tu o rocznik i markę pojazdu. Co się dzieje w sytuacji, gdy taki kierowca posiadł wiedzę absolutną, że nie jest w stanie zmienić swojego nastawienia na jazdę bez pośpiechu i bez dystansu do własnego ego. Nie zapominajmy o pojazdach uprzywilejowanych, które też są na drogach. Dobrze by było, aby wszystkie odpowiedzi były poparte badaniami przeprowadzonymi w celu przyjrzenia się tej sytuacji. No cóż, w codziennym życiu każdy raczej miał już do czynienia z suwakiem i nie koniecznie na drodze, a i logicznie to wygląda. Pozdrawiam osoby cierpliwe.

  OdpowiedzUsuń

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpis szukaną frazę, następnie kliknij lupkę lub wciśnij enter